CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse' Den Kazım Kurt'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse' Den Kazım Kurt'a Teşekkür Ziyareti

21.02.2019 14:33
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse' Den Kazım Kurt'a Teşekkür Ziyareti, System.String[]

Bir dizi ziyaret için Eskişehir'e gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret için Eskişehir'e gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti.

Başkan Kurt, Fatma Köse'yi makamında ağırladı. Köse'ye CHP Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Aysun Doğramacı ve Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti. Bir süre Başkan Kurt ile sohbet eden Köse, Eskişehir'i çok beğendiğini ifade etti. Eskişehir'in mükemmel bir şehir olduğunu dile getiren Köse, "CHP'li belediyelerin yönettiği şehirler böyle. Özgür bir ülkede, kadının aktif olduğu bir Türkiye istiyoruz. Bunun için de mücadele edeceğiz" dedi. Odunpazarı Belediyesi'nin kadınlar için yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getiren Fatma Köse, Başkan Kurt'a kadınlar için yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Fatma Köse'nin ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Başkan Kazım Kurt, Odunpazarı'na 'Kadınları ve Çocukları Mutlu Bir Odunpazarı' için çalıştıklarını söyledi. Gelecek dönemde daha özgür ve mutlu kadınlar için çalışacaklarını kaydeden Başkan Kurt, ziyareti için Fatma Köse'ye teşekkür etti. - ESKİŞEHİR

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse' Den Kazım Kurt'a Teşekkür Ziyareti

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Köse' Den Kazım Kurt'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak