CHP'li İnce: AK Parti Kasım Ayında Erken Seçime Gidecek - Son Dakika

CHP'li İnce: AK Parti Kasım Ayında Erken Seçime Gidecek

3 yıl önce

Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programına konuk olan CHP Milletvekili Muharrem İnce, "AK Parti Kasım ayında 'baskın erken seçim' kararı alacak" dedi.

CHP'li İnce: AK Parti Kasım Ayında Erken Seçime Gidecek, System.String[]

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında, AK Parti'nin kasım ayında bir baskın erken seçim yapacağını iddia etti.

"OLURSA HAZIRLIKSIZ YAKALANMIŞ OLACAĞIZ"

Diğer partilerin hazırlıksız yakalanacağını öne süren İnce şunları söyledi:

Siz AKP'nin yerinde olsanız yapmaz mısınız? 21'inde kurultayınızı yapacaksınız, Cumhurbaşkanı partinizin başında olacak. MHP'nin hali ortada. HDP'nin hali ortada. Kala kala bir CHP kalır o da hazırlıksız. İlçe kongreleriyle uğraşıyor il kongreleriyle uğraşıyor, kendi içine düşmüş, olağanüstü kurulayını toplamamış, yöntemini, adayını nasıl seçeceğini belirlememiş. Tam o anda yakalamışsınız. Böyle bir ortam uygun olmaz mı? İnşallah dediğim olmaz ama bu olursa hazırlıksız yakalanmış olacağız. Onun için bunu tartışalım 8 ay sürece yaymayalım diyorum ben.

CHP'li İnce: AK Parti Kasım Ayında Erken Seçime Gidecek
Haber Yayın Tarihi: 16.05.2017 12:15 Son Dakika

Enkaz başındaki köpeğin, acı bekleyişi yürekleri dağladı
Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 38'e yükseldi Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü

Son Dakika Haberleri