Son Dakika Haberleri: CHP Milletvekili Zeybek: Mültecilere Oy Kullandıracaklar

CHP Milletvekili Zeybek: Mültecilere Oy Kullandıracaklar

5 yıl önce

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Suriyeli mültecilere seçmen kağıtları dağıtıldığı yönünde ciddi duyumlar aldıklarını söyledi.

CHP Milletvekili Zeybek: Mültecilere Oy Kullandıracaklar, System.String[]

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Suriyeli mültecilere seçmen kağıtları dağıtıldığı yönünde ciddi duyumlar aldıklarını söyledi.


Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Zeybek, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala önemli bir iddiada bulundu. Kemal Zeybek, Samsun'da Suriyeli mültecilere seçmen kağıtları dağıtıldığını söyledi. Samsun'da mültecilere seçmen kağıtlarının dağıtıldığına dair ciddi duyumlar aldıklarına dikkat çeken Zeybek, "Bu olay seçimlere hile karıştırmaktır. Ülkeyi 13 yıldır her alanda ciddi krizlere sokan iş başındaki iktidarın 1 Kasım seçimlerinde uğrayacağı hezimeti görüp hileye başvurması demektir. Apartmanlarda ya da konutlarda ikamet etmeyen mülteciler bina ve konutlarda farklı isimlerle ikamet ediyormuş gibi gösteriliyor. AKP hükümeti bu hileye daha önceki seçimde de başvurdu. Seçimleri kaybedeceğini gören iktidar, mültecilere çeşitli entrikalarla oy kullandırarak sonucu değiştirme çabası içerisindedir." iddiasında bulundu.

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2015 04:57 Kaynak: CİHANCHP'nin belediye başkanları anketinde sürpriz sonuçlar: Mansur Yavaş zirvede
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 'sahte peygamber' yorumu: Vahiy iddiası şirke düşürür, kafir eder Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?