CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı - Son Dakika

CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı

03.03.2019 10:04
CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı, System.String[]

Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına hız veren CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, Veysel Karani Mahallesi'ndeki seçim ofisini çoşkulu kalabalık eşliğinde hizmete açtı.

"Eşit Hizmet Temiz Siyaset" parolasıyla yola çıkan ve gecesini gündüzüne katarak ilçenin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Özgen Nama, son olarak yıllardır tapu problemiyle boğuşan Veysel Karani halkıyla buluştu. Buradaki seçim irtibat bürosunu hizmete açan Nama, "Tapu sorunu yaşayan tüm Veysel Karanililerin sorununu çözmek için geliyorum" dedi.

"BURADA GEÇMİŞİ OLMAYANLARIN..."

Sancaktepe'de herkesin her kesimin altına sığınacağı bir çatı olacaklarını belirten Nama, "Ben de bu semtin bir çocuğuyum. Benim çocukluğum da buralarda geçti. Çocukluğu buraların kırmızı çamurunda yoğurulmuş bir kardeşinizim. Buranın çamurunu yutmayanlar buranın tapu problemini çözemezler. Burada geçmişi olmayanların, bizim için de bir geleceği olmamalı" ifadelerini kullandı.

İLÇEYİ AYAĞA KALDIRACAK PROJELERİNİ ANLATTI

Konuşmasının büyük bölümünü Sancaktepe'yi ayağa kaldıracak projelerine ayıran Nama, Paşaköy'deki alanları değerlendireceklerini ve buradan ilçenin organik gıda ihtiyacını karşılayacaklarını belirtti.

KONUŞMASI SLOGANLARLA KESİLDİ

Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında son derece memnun olduğu gözlenen Özgen Nama'nın konuşması sık sık sloganlarla kesildi.

CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı
CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı

Son Dakika Güncel CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı - Son Dakika


Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'dan haber var! Oğlu, son durumunu sosyal medyadan paylaştı Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor