Son Dakika Haberleri: Eymen'in katil annesinin para karşılığı ilişkiye girdiği ortaya çıktı! Devletin çocuğa el koymaması tartışma yarattı

Eymen'in katil annesinin para karşılığı ilişkiye girdiği ortaya çıktı! Devletin çocuğa el koymaması tartışma yarattı

12 gün önce

İzmir'de 5 yaşındaki oğlunu sevgilisinin yardımıyla öldüren katil anne Mine Durak'ın para karşılığı ilişkiye girdiği ortaya çıktı. CİMER'e şikayet edilmesine rağmen devletin küçük Eymen'in velayetini annesinden almaması ise tartışma konusu oldu.

İzmir'de 5 yaşındaki oğlunu döverek öldüren cani anne Mine Durak'ın para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Katil annenin CİMER'e şikayet edilmesine rağmen devletin küçük çocuğun velayetini almaması ise tartışma konusu oldu.

ESKORT OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Katil annenin sosyal medya hesabından yayınlandığı görüntüler sonucu para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Çok sayıda cinsel içerikli mesaj yayımlayan oğlunu öldüren katil anne Mine Durak'ın ayrıca cinsel içerikli videolarını dayayımladığı belirlendi.

SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNÜN EYMEN VELAYETİNİ ALMAMASI TARTIŞMA YARATTI

Eymen'in, annesinin iyi bakamadığı gerekçesiyle daha önce Aydın Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nce alınıp, çocuk bakımevine yerleştirildiği, daha sonra annenin talebi üzerine geri verildiği öğrenildi. İddiaya göre anne Durak ve erkek arkadaşı küçük çocuğa şiddet uygulamaya devam etti. İşkencenin görüntüleri ortaya çıktı. Aile yakınları bu görüntülerle CİMER ve emniyete başvurdu. Küçük çocuğun olaydan kısa süre önce gözündeki morluğu soran apartman görevisine de "Annem beni kaldırıp yere fırlattı" dediği ortaya çıktı. Bu iddialar üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı konuyla ilgili tepkisini belli etti.

Eymen'in katil annesinin para karşılığı ilişkiye girdiği ortaya çıktı! Devletin çocuğa el koymaması tartışma yarattı
Dövülerek öldürülen minik Eymen'in cenaze namazını kıldıran imam, tabutu öptü

Tarkan Instagram'dan küçük Eymen'in katledilmesine tepki gösterdi

Haber Yayın Tarihi: 04.09.2019 11:40 

YORUMLAR


PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi
TEKNOFEST ziyaretçilere kapılarını açtı TMO'ya 1-6 Eylül tarihinde fındık teslim eden üreticilerin paraları yatırıldı