Çin'de metroda saçılan paralara koronavirüs salgını korkusuyla kimse dokunamadı - Son Dakika

Çin'de metroda saçılan paralara koronavirüs salgını korkusuyla kimse dokunamadı

Çin'in Xi'an kentindeki bir metro istasyonunda etrafa saçılan kağıt paralara koronavirüs korkusuyla kimse dokunamadı.

Çin, Wuhan kentinde ortaya çıkarak dünyaya yayılan ve ülke genelinde şu ana kadar 3 bin 300 kişinin ölümüne neden olan koronavirüs kriziyle mücadele ediyor. Ülkenin bazı bölgelerinde hayatın yavaş yavaş normale döndüğü gözlemlenirken, Xi'an kentindeki bir metro istasyonunda kimliği belirsiz bir kişi tarafından etrafa kağıt paralar saçıldı. Metro istasyonuna giriş yapanlar, koronavirüs korkusuyla paraları yerden almaya cesaret edemedi.

"PARALARI ALMAYA CESARET EDEMİYORUM"

O anları kameraya kaydeden bir yolcu, "Parayı kimin attığını bilmiyorum ama onu almaya cesaret edemiyorum" ifadelerini kullandı. O anlar sosyal medyada hızla yayılırken, bazı kullanıcılar, "Kim virüsü almaya cesaret ediyor?", "Yaşam ve ölüm karşısında para bile işe yaramaz" şeklinde yorumlarda bulundu.

Öte yandan, Çin'de 81 bin 439 korona virüsü vakası bulunuyor.

Çin'de metroda saçılan paralara koronavirüs salgını korkusuyla kimse dokunamadı
İtalya'da koronavirüsten ölenlerin yaş ortalaması belli oldu! En fazla ölüm 80-89 yaş aralığında


Son Dakika

"Koronavirüs aşısı yaptıracağım" diye kandırdığı kızlarına kadın sünneti yaptırdı ABD'deki protestolara dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos da destek verdi Trump köşeye sıkıştı! Protestolara karşı 10 bin asker talebi Savunma Bakanlığı tarafından reddedildi Güzel model, 8 aylık hamile kocası ile poz verdi Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 1026, Meksika'da 625 kişi öldü ABD'de tarihin en yüksek katılımlı gösterisi yapılacak! Beyaz Saray abluka altına alındı ABD'de olaylar kontrolden çıkıyor! Esnaf, göstericilere elektrikli testere ile saldırdı 16 yaşındaki erkek öğrencisini istismar eden öğretmene kocası kameralı tuzak kurdu ABD'de ırkçılık karşıtı protestolara katılanlar koronavirüse yakalandı Hukuk mücadelesinden bıkan çiftçi, kendine devlet kurdu Twitter'ın ardından Facebook'ta Trump'ın paylaşımlarını gözden geçirecek Yolcular, maske takmalarını söyleyen vatmanı dövdüler İspanya'da görülen 2 metrelik dev yılan panik yarattı Almanlardan Türk SİHA'larına büyük övgü: ABD'de bile böylesi yok Libya'da Sirte kenti Hafter'in elinden alındı