Son Dakika Haberleri: CNNTürk'te, 'Karşı Gündem' Programı Bitiyor

CNNTürk'te, 'Karşı Gündem' Programı Bitiyor

6 yıl önce

CNNTürk'teki Karşı Gündem programının sunucusu Aydınbaştaş, Twitter hesabından yaptığı açıklama sonrası, programının final konuşmasını yaptı.

CNNTürk'te, 'Karşı Gündem' Programı Bitiyor, System.String[]

Cnntürk'te,  Aslı Aydıntaşbaş'ın sunduğu Karşı Gündem programı final yaptı.

"YAZILARIMA AĞIRLIK VERMEK İSTİYORUM"

Programın sunucusu Aslı Aydıntaşbaş'ın Twitter hesabından da duyurduğu üzere, Aydıntaşbaş Milliyet Gazetesi'ndeki yazılarına ağırlık vermek istediği için program final yaptı. Aydıntaşbaş, hem Twitter hesabında yaptığı hem de programda yaptığı açıklamada yönetimsel bir sıkıntı yaşamadığının, aksine CNNTürk yönetiminin kendisine özgür bir platform sağladığının altını çizdi.

AKİF BEKİ NEDEN AYRILDI?

Daha önce, CNNTürk'te  Ayşenur Arslan'ın Medya Mahallesi programı kaldırılmış, yerine Akif Beki ile Aslı Aydıntaşbaş'ın birlikte sunduğu Karşı Gündem gelmişti. Ama Akif Beki ayrı bir program yapmaya başladı ve Aslı Aydıntaşbaş da programa konuklarla devam etti.

AYDINTAŞBAŞ, VEDA KONUŞMASI YAPARKEN HÜZÜNLENDİ

Aydıntaşbaş, programının final konuşmasını yaparken, Twitter hesabından yaptığı açıklamayı doğrular nitelikte ifadelerle bir veda konuşması yaptı. Çalışma arkadaşlarına ve ekibine teşekkür eden Aydıntaşbaş, programda bir süre beraber görev aldığı Akif Beki'ye de teşekkürlerini iletti. Aydıntaşbaş, konuğu Mustafa Karaalioğlu'yla konuşurken ve programın sonlanacağını açıklarken hüzünlendiği detayı da gözlerden kaçmadı.

İşte Aslı Aydıntaşbaş'ın Twitter'da programın sonlanmasına dair yaptığı o duyuru:
 

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 11:10 Mucize Doktor'un fragmanı hatalı bir cümleden dolayı kaldırılıp yeniden yüklendi
EYT'lileri temsil eden isimden "Seçim kaybetsem de yokum" diyen Erdoğan'a yanıt geldi Geri sayım başladı! Yerli otomobil Gebze'de üretilecek