Çocuklar yardım çığlıkları atarak kaçtı - Son Dakika

Çocuklar yardım çığlıkları atarak kaçtı

3 ay önce

ABD'nin California eyaletinde devam eden orman yangınları şiddetini arttırırken bir ailenin yangından kaçma çabası güvenlik kamerasına yansıdı.

ABD'nin California eyaletinde devam eden orman yangınları şiddetini arttırırken bir ailenin yangından kaçma çabası güvenlik kamerasına yansıdı. Çocukların yardım yardım çığlıkları yangının korkutucu boyutunu gözler önüne serdi.

ABD'nin California eyaletinde Çarşamba günü başlayan orman yangınları sürüyor. Eyalet genelinde acil durumun ilan edilmesine neden yangından yüz binlerce kişi kaçtı. Evlerini terk etmek zorunda kalan ailelerin korku dolu anları ise güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Yangın nedeniyle evlerini terk eden bir aile eşyalarını ve bavullarını hızla araca yüklerken giderek şiddetini arttıran alevler, çocukların korkmasına neden oldu. bir yandan eşyaları taşımaya çalışan aile büyükleri bir yandan da çocukları sakinleştirmeye çalıştırmaya çalıştı. Gökyüzünü dumanların kapladığı anlarda, çocukların yardım çığlıkları ise orman yangının korkutucu boyutunu gözler önüne serdi.

(İHA)

Çocuklar yardım çığlıkları atarak kaçtı

Haber Yayın Tarihi: 28.10.2019 05:26 Kaynak: İHASon Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın

Son Dakika Haberleri