Conor McGregor'dan Ringlere Dönüş Sinyali - Son Dakika

Conor McGregor'dan Ringlere Dönüş Sinyali

04.04.2019 17:43

Karma dövüş sporcusu Conor McGregor emeklilik ilanının ardından yeniden ringlere geri dönüş sinyalleri verdi.

Conor McGregor, ABD'de katıldığı bir televizyon programında Temmuz ayında düzenlenmesi planlanan bir karşılaşma için görüşmeler yaptığını bildirdi.

Ünlü dövüşçü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Her inançtan ve kökenden hayranlarımla birlikte yoluma devam etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

MGregor ayrıca, "İnançlar bizleri en iyi halimize kavuşmamız için zorlar. Dünyamız bir tane ve hepimiz için var. Octagon'da görüşürüz" dedi.

Conor McGregor'dan Ringlere Dönüş Sinyali

Son Dakika Spor Conor McGregor'dan Ringlere Dönüş Sinyali - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor Kaş kaldırma estetiği yaptıran Akasya Asıltürkmen, yüzünün bandajlı halini paylaştı Bakan müjdeyi verdi! Buzağı destek ödemeleri yarın başlıyor Akıncı Üssü Davası'nda sanıklardan mahkemeye küstah tehdit: Esas gülen, son gülen olacak ODTÜ'den heyecanlandıran buluş: Koklamak koronavirüsten korunmaya yetiyor Tarım ve Orman Bakanlığı'na 826 kadrolu işçi alınacak Seçimlerden önce görkemli törenle temeli atılan rehabilitasyon merkezi, koyun otlatma alanı oldu