Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi - Son Dakika

Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi

16.01.2020 22:26

Cübbeli Ahmet, Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım ile Metris'teki anısını anlattı. Cübbeli'nin, "Aziz Yıldırım istedi Fenerbahçe kazansın diye hacet namazı kıldım. Ben secdedeyim bağırıyorlar. Baktım iki kere ses geliyor. Gol atmışlar" sözleri stüdyodakileri kırdı geçirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz, Veyis Ateş, Mehmet Akif Ersoy ve Saygı Öztürk'ün sorularını yanıtladı. Cübbeli Ahmet, Saygı Öztürk'ün "Aziz Yıldırım ile Metris'te beraber kaldınız. Ne konuşuyordunuz? Fenerbahçe'nin kazanması için dua ettiniz mi?" sorusuna yanıt verdi. İşte Cübbeli'nin stüdyodakileri kırıp geçiren o anısı:

"ONUN HATIRI İÇİN NAMAZ KILDIM BANA NE FENERBAHÇE'DEN"

"Ben maç bilmem. Tam da Trabzon'da 'bu maçlara tutulmuşsunuz' gibi bir laf etmişim. Aziz Yıldırım da buna çok sinirlenmiş. Sonra hapise girer girmez gece vakti, o da revire çıkıp bağırdı, 'Hoca şike mike der misin, gelirsin görürsün gününü' dedi. Sert çıkış yaptı. Ben de 'ne bileyim hangi takım' dedim. Sonra çok muhabbetimiz oldu. 'Bu maçı kazanmamız lazım, biz şike yapmadık' diyor. Ben de diyorum ki 'Ya rabbi bizim huzurumuz için, o da mutlu olsun.' Onun hatırı için hacet namazı kıldım. Bana ne Fenerbahçe'den. Sonuç aldık. Ben secdedeyim, bağırıyorlar. Orada izleyenlerin hepsi Fenerbahçeli olmak zorunda. Baktım iki kere ses geliyor. Gol atmışlar. Aziz Yıldırım 'Bu sefer tutturdun' dedi.

Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi

Son Dakika Spor Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı stüdyodakileri kırdı geçirdi - Son Dakika Spor


Son Dakika

Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var Türkiye'den ihraç edilen 100 araçtan 42'si Kocaeli'den Ayşenur Arslan ile Baro Başkanının 'Bunak' değerlendirmesi sosyal medyada gündem oldu Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü Rus muhalif Navalny, Putin'in sarayının detaylarını paylaştı: Monako'nun 39 katı büyüklüğünde Taburcu olan Omar takım arkadaşlarıyla buluştu, Terim duygulandı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var Neslihan Atagül'den sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor
13:53