Çukur 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu ve Medet, Berlin sokaklarında - Son Dakika

Çukur 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu ve Medet, Berlin sokaklarında

14.12.2019 16:15

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin 80. Bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümüne Vartolu ve Medet'in Almanya macerası damga vuracak. Vartolu ve Medet'in Berlin sokaklarında görüldüğü yeni bölüm tanıtımına ikilinin komik sahneleri damga vuruyor. İşte Çukur 80. Bölüm fragmanı…

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 3. sezon 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölüm fragmanına Vartolu ve Medet'in Almanya çıkarması damga vuruyor. Vartolu ve Medet'in Berlin sokaklarında görüldüğü yeni bölüm fragmanında ikilinin eğlenceli anları gülümsetiyor.

FLASH BELLEĞİN PEŞİNE DÜŞÜYORLAR

Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde Berlin sokaklarında Vartolu ve Medet'i heyecan dolu dakikalar bekleyecek. Vartolu, "Sevgili Kreuzbergliler, Vartolu Saadettin abiniz ayağınıza geldi." sözleriyle Almanya'ya adım atıyor.

İdris Koçovalı'nın katilini öğrenmek için Almanya'ya giden Vartolu, Timsah'ın gönderdiği flash belleğin peşine düşer. Berlin'de bir kahvehanede bulduğu Ziya'nın karşısına çıkan Vartolu'nun neler yapacağı merakla bekleniyor.

ÇUKUR 79. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç'ı Timsah'ın saldırısından kurtaran gizemli kişinin merak uyandırdığı bölümde tuzağa düşen Koçovalı kardeşler, Vartolu'nun yardımıyla yeniden bir araya geldi. Çukurun kızlarını kurtarmak için Aliço'nun dediği adrese giden Kemal ve Metin büyük bir tehlikeyle karşılaştı. Çukur'un kızlarını bulan kardeşler, kızları kurtardı fakat Kemal, Azer'e yakalandı. Kardeşi Kadir'e karşılık Çukur'dan Kemal'i alan Azer ile Koçovalıların karşılaşmasında nefesler tutuldu. Kemal-Kadir değiş tokuşunda gerilim yükselse de Koçovalılar Kemal'i, Azer ise kardeşi Kadir'i geri aldı.

YAMAÇ VE VARTOLU'NUN DUYGU YÜKLÜ YÜZLEŞMESİ!

Koçovalı kadınlar mahallede olanları takip ederken, Vartolu'dan boşanacağını söyleyen Saadet sürpriz kararıyla ekran başındakileri şaşırttı. Babasının katilini bulmak için gitmeye kararlı olan Vartolu'yla Yamaç'ın yüzleşmesi duygu dolu anlara sahne oldu. Plan yapıp Bülent'i yem olarak kullanan Azer, Koçovalı kardeşleri tuzağa çekti. Koçovalı kardeşler, Bülent'in tüm adamlarını etkisiz hale getirdikten sonra sahneyi Vartolu'ya bıraktı. Her operasyona renk katan Vartolu, bu seferki çatışmanın bitişini kardeşleriyle birlikte halay çekerek kutladı. Koçovalı kardeşlerin birlikte halay çektiği anlar izleyenleri gülümsetirken, Cumali işin acılı kısmına geçmek için sabırsızlandı.

Çukur 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu ve Medet, Berlin sokaklarında

Son Dakika Magazin Çukur 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Vartolu ve Medet, Berlin sokaklarında - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Fenerbahçe'nin borcu 4 Milyar 719 Milyon lira Hastane yolunda korkunç olay! 83 yaşındaki kadın camdan fırlayarak feci şekilde can verdi Ünlü sanatçılarla fotoğrafını paylaşan Hatice, itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi Yeni inşa edilecek binalara yağmur suyu toplama sistemi zorunluluğu getirildi Vatandaşlar, temizlik görevlisinin yüzüne asit fırlatan adamı bayıltana kadar dövdü İstifa ettiği iddia edilen AK Partili Belediye Başkanı Rasim Arı'dan manidar paylaşım Fuhuş yapma bahanesiyle parka çağırdığı 7 erkeği, soyup soğana çevirdi Koronavirüs aşısı yaptıran Melih Gökçek ve eşi, sosyal medyada topa tutuldu