Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan eski playboy modelinden tartışma yaratacak vaatler - Son Dakika

Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan eski playboy modelinden tartışma yaratacak vaatler

15.10.2019 17:28

Hırvatistan Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan eski playboy modeli Ava Karabatic, seçildiği takdirde fuhuşu yasallaştırmayı vadetti.

Hırvatistan'da yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 31 yaşındaki eski playboy modeli ve reality şov yıldızı Ava Karabatic de adaylığını koydu. Karabatic, sosyal medya hesabından tartışma yaratacak vaatlerini bir bir açıkladı.

FUHUŞU YASAL HALE GETİRECEĞİNİ VAAD ETTİ

İhracatı artırıp ithalatı azaltmayı hedefleyen, genç istihdamını geliştirme sözü veren ve Hırvatistan'ı Schengen ülkeleri arasına sokacağını söyleyen Karabatic'in, vaatleri arasında ilginç maddeler de yer aldı. Uyuşturucu maddeyi yasallaştırma sözü veren Karabatic, fuhuşu yasal hale getirmeyi amaçladığını dile getirdi.

FİKİRLERİNİ SAVUNMAKTAN KORKMUYOR

Tıbbi amaçlı esrar kullanımına işaret ederek, 'insanlar üzerinde iyileştirici bir etkisi olduğunu' savunan Karabatic, kürtaj yasağının pek çok kesim tarafından tepkiyle karşılanacağının farkında olduğunu ancak fikirlerini savunmaktan korkmadığını söyledi.

"POLİTİKA BENİM İKİNCİ AŞKIM"

Cumhurbaşkanlığı için adaylığını neden koyduğunu da anlatan Ava Karabatic, "Politika benim ikinci aşkım. Ülkemin başına gelen tüm bu kötü şeyleri, daha fazla seyredemem. Genç insanlar, ülkeyi terk ediyor, doğum oranları düşüyor." dedi.

Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan eski playboy modelinden tartışma yaratacak vaatler

Son Dakika Magazin Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan eski playboy modelinden tartışma yaratacak vaatler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Amerika'da zenginler, kendilerinin yerine koronavirüs test kuyruğunda bekleyenlere 80 dolar ödüyor Necip Uysal golden sonra, 15 yıl önce Koray Avcı'nın yaptığı gibi sevindi Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi Genç anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı Maske takmayan kadın, polisleri tehdit edip gazetecilere tepki gösterdi Yeni parti kuran Mustafa Sarıgül CHP'de hareketliliğe yol açtı: Uzak durun Sigorta devi Aegon, Türkiye dahil 4 ülkedeki faaliyetlerini satıyor Burhan Kuzu hakkındaki cinayet iddialarına oğlundan yanıt: İki kez Sitokin Fırtınası'na maruz kalınca kurtarılamadı