Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı Açıklaması - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı Açıklaması

2 yıl önce

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı açıklamasıANKARA - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türkiye'nin bu olayı takibi bütün dünyaya parmak ısırttı, bunu hep beraber gördük. Önümüzdeki kısa bir dönemde bunun arkası önü her tarafı ile aydınlanacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı Açıklaması, System.String[]

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı açıklaması


ANKARA - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, " Türkiye'nin bu olayı takibi bütün dünyaya parmak ısırttı, bunu hep beraber gördük. Önümüzdeki kısa bir dönemde bunun arkası önü her tarafı ile aydınlanacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin uluslararası hukuk çerçevesinde hareket ettiğini dile getiren Topçu, "Türkiye'nin bu olayı takibi bütün dünyaya parmak ısırttı, bunu hep beraber gördük. Emniyetimizi, kriminal ekibimizi, hukukçularımızı tebrik ediyorum. Olay iyi takip edildi ama tabii ki bunun tamamen aydınlanması lazım, zaten bütün dünya da takip ediyor. Cumhurbaşkanımız zaten bizzat bu olayla ilgili kendisi açıklamalar yapıyor. İnşallah önümüzdeki kısa bir dönemde bunun arkası önü her tarafı ile aydınlanacak" şeklinde konuştu.

Topçu, Türkiye'nin bu işi en iyi şekilde takip ettiğini ifade ederek "demokrasimiz başarılı" değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Kaşıkçı Açıklaması

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2018 10:44 Kaynak: İHASon Dakika

45 yaş küçük aşkıyla ilk gecesini anlattı! Sunucunun ağzı açık kaldı
Bir çift cinsel ilişki esnasında fantezinin dozunu kaçırınca, genç kız hayatını kaybetti Enkazdan sağ çıkarılan Meriç Dişli'nin sözleri, izleyenleri derinden etkiledi

Son Dakika Haberleri