Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi

22.05.2015 23:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi, System.String[]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 22.55'te Ankara'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CBK" ile saat 22.55'te Ankara'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Esenboğa Havalimanı'nda, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal ile diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da Ankara'ya geldi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Erdoğan'ın peş peşe görüşme yaptığı Saadet Partisi'nden ittifaka şartlı yeşil ışık Korsan saldırısına uğrayan Türk gemisinin kaptanı dehşet dolu anları anlattı Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Kanlı, kefenli modifiye araç emniyeti alarma geçti