Yıllar Önceki 'Donsuz Geceler' Gafını Cüneyt Özdemir de Yaptı - Son Dakika

Yıllar Önceki 'Donsuz Geceler' Gafını Cüneyt Özdemir de Yaptı

10.04.2015 11:43

Ünlü sunucu, izleyicilerini güldüren bir gafa imza attı. Özdemir, soğuk havalardan dolayı 'don' tehlikesi ile karşı karşıya kalan "Tüm çiftçilere donsuz geceler dilerim" dedi.

Kanal D Ana Haber bülteni sunucu Cüneyt Özdemir izleyicilerini güldüren bir gafa imza attı. Özdemir, soğuk havalardan dolayı 'don' tehlikesi ile karşı karşıya kalan çifçilere temennisini iletirken "Tüm çiftçilere donsuz geceler dilerim" dedi.

YILLAR ÖNCE DE AYNI GAFI TRT SPİKERİ YAPMIŞTI

Özdemir'in "donsuz geceler" gafı, sosyal medyada da espri konusu oldu. Aynı gafı yıllar önce TRT ekranlarından Ersin İmer yapmıştı.

Yıllar Önceki 'Donsuz Geceler' Gafını Cüneyt Özdemir de Yaptı

Son Dakika Magazin Yıllar Önceki 'Donsuz Geceler' Gafını Cüneyt Özdemir de Yaptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti