Son Dakika Haberleri: Cüneyt Özdemir: Aktroller Telefonumu Dinliyor Dava Açacağım

Cüneyt Özdemir: Aktroller Telefonumu Dinliyor Dava Açacağım

5 yıl önce

Gazeteci Cüneyt Özdemir, özel telefon konuşmalarının kayda alındığını, bu işi yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Cüneyt Özdemir: Aktroller Telefonumu Dinliyor Dava Açacağım, System.String[]

Sağlam İrade adlı Twitter hesabından, AK Parti 25. Dönem Milletvekili adayı Muharrem Baltacı ile olan görüşmesinin kayda alındığına ilişkin twit atıldığını belirten Gazeteci Cüneyt Özdemir, kanunsuz dinlemeyi deşifre etti.

Cüneyt Özdemir'de atılan bu twiti paylaşarak sorumlu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Özdemir mesajlarında şu ifadeleri paylaştı:

"HUKUK VARSA BU SUÇTUR"

"Gece yarısı özel telefonumdan taciz ediliyor, gizlice kayıt yapılıyor ve yaygınlaştırılıyor. Hukuk varsa bunlar suçtur.

"AKTROLLER YAPTI"

Aktrollerin başındaki bu kişiler tarafından biraz önce özel telefonumdan taciz edildim. Suç duyurusunda bulunacağım.

"KAYDINI ALDIK KAÇAMAZLAR"

Biraz önce özel telefonumdan taciz ederken kayıt edip yayınladıkları videoyu ve kimi twitleri korkuyla siliyorlar. Neyse ki kaydını aldık."

ERDOĞAN NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın nikah şahitliğini yaptığı Taha Ün, 'Sağlam İrade' hesabının kullanıcısı. Ün, bu hesaptan yaptığı paylaşımlarla zaman zaman tepki çekiyor.

Haber Yayın Tarihi: 25.06.2015 10:24 Kaynak: CİHANCHP'nin belediye başkanları anketinde sürpriz sonuçlar: Mansur Yavaş zirvede
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 'sahte peygamber' yorumu: Vahiy iddiası şirke düşürür, kafir eder Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?