D-100'DE KAVGA: TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜYE BÖYLE ÇARPTI - Son Dakika

D-100'DE KAVGA: TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜYE BÖYLE ÇARPTI

2 ay önce

AVCILAR'da meydana gelen hasarlı trafik kazası ardından sürücüler arasında kavga çıktı.

D-100'DE KAVGA: TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜYE BÖYLE ÇARPTI, System.String[]
AVCILAR'da meydana gelen hasarlı trafik kazası ardından sürücüler arasında kavga çıktı. Kavga sırasında bir sürücü aracı geri hareket ettirerek tartıştığı kişiye çarpıp yaraladı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırılırken olay bölgedeki bir güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza saat 10.00 sıralarında D-100 Karayolu'nda meydana geldi. Avcılar'dan Küçükçekmece'ye giden iki araçtan birinin sürücüsü, duramayınca diğer araca çarptı. Hasarlı kaza ardından iki sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında sinirlenen sürücü, kendisine bağırdığını ve camına vurduğunu öne sürdüğü diğer sürücüye geri giderek çarptı.  D-100 karayolunda traiğin önemli ölçüde durmasına neden olay üzerine 112 ambulansı çağrıldı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırılırken diğer sürücü Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri aracı ile kaçan öfkeli sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.

Tartışma ve olay bölgedeki bir güvenlik kamerası ile görüntülendi. Yaralanan sürücünün otomobili trafik ekiplerince çağrılan çekici ile kaldırılınca trafik normale döndü.

Görüntü Dökümü:

------

Güvenlik kamerası görüntülerinde araç geri giderek sürücüyü çarpması

D-100'de kaza ardından trafik yoğunluğu

Sürücüsü ezilen adama ait araç

Araç çekici ile götürülürken


- İstanbul
Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 12:37 Kaynak: DHASon Dakika

1 TL'ye aldığı şişeleri sanat eserine dönüştürüp 50 euroya satıyor
Bikinili pozunu paylaşan Tuğba Ekinci, Hadise ve Hülya Avşar'a meydan okudu Tartıştığı zihinsel engelli kişiyi, gözünü kırpmadan öldürdü

Son Dakika Haberleri