Son Dakika Haberleri: Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim

Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim

6 yıl önce

24 TV'de Akif Beki ve Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını yanıtlayan Başbakan Davutoğlu, "Ben de 6 günlük bir yavrumu kaybettim. Hala içimde sızısı vardır." dedi.

Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim, System.String[]

Başbakan Ahmet Davutoğlu 24 TV canlı yayınında Akif Beki ve Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını yanıtladı. İstanbul'da asansör faciasında ölen işçilerin aileleri hakkında konuşan Davutoğlu, "Ben de 6 günlük bir yavrumu kaybettim. Hala içimde sızısı vardır." dedi.

Gazetecilerin faciadan sonra oğlu ölen bir baba ile arasında geçen dialoğu sormasının ardından konuşan Davutoğlu bu dialoğu yalanladı. Davutoğlu konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

"O BABAYA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Geçen gün bir acılı babayla çok samimi bir görüşmemiz oldu. Sonra bir haber çıktı, 'acılı babadan Başbakan'a tepki' diye hiç böyle bir diyalog yok. O babaya ben teşekkür ediyorum olaydan sonra açıklama yapıp böyle bir konuşma olmadığını söyledi. Böyle bir haberi kim yapar?

"BEN DE 6 GÜNLÜK BİR YAVRUMU KAYBETTİM"

Ben de 6 günlük bir yavrumu kaybettim. Malezya'da görevdeyken böyle bir olay yaşadık. O benim içimde hala bir sızıdır."

Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim
Haber Yayın Tarihi: 12.09.2014 10:42 Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi
Sivas'a özgü mermer ve travertenler 4 kıtada 18 ülkeye ihraç ediliyor Başörtülü hamile kadına çirkin saldırı! Darp edilen kadın hastaneye kaldırıldı