Son Dakika Haberleri: Defne Samyeli'den Cem Yılmaz İtirafı: Mutlu ve Huzurluyum

Defne Samyeli'den Cem Yılmaz İtirafı: Mutlu ve Huzurluyum

9 gün önce

Aşklarıyla magazin gündeminin en çok konuşulan çifti olan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ilişkileri dolu dizgin devam ediyor. Şarkıcı ve sunucu Defne Samyeli aşkı Cem Yılmaz hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Uzun yıllardır sunuculuk yapan ardından şarkıcılık kariyeri ile dikkatleri üzerine çeken Defne Samyeli güzelliğinin sırrını verdi ve aşkı Cem Yılmaz ile ilgili de bomba açıklamalar yaptı.

GÜZELLİĞİNİN SIRRINI VERDİ

47 yaşındaki sunucu, oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu. Samyeli dikkat çeken güzelliğinin sırrını verirken ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan ilişki hakkında da açıklamalarda bulundu. Yüzünde botoks ve dolgu olduğu konuşulan Defne Samyeli güzellik reçetesi ile bilgiler verirken Cem Yılmaz ile devam eden ilişkisi hakkında bomba açıklamalar yaptı.

İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Yunus Dalgıç'ın YouTube programın konuk olan 47 yaşındaki sunucu, oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, dikkat çeken güzelliğinin sırrını verirken ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulundu.

"MUTLU VE HUZURLUYUM"

Bir senedir aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile ilgili de şunları söyledi: ''Cem ile çok mutluyum çok huzurluyum. Çok eğlendiğim çok mutlu olduğum çok güvende hissettiğim bir beraberliğim var. Gerçekten bunun için şükran doluyum"

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 05:04 

YORUMLAR


Aleyna Tilki'ye İkizi Kadar Benzeyen Genç Kadın Herkesi Şaşırttı Şarkıcı Hadise, Kendisini Rahatsız Eden Kişiden Şikayetçi Oldu Acun Ilıcalı'nın Kızı Yasemin, Lüks Giyim Tarzıyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor Erkenci Kuş Dizisinin Başrol Oyuncuları, Türkiye Gençlik Ödülleri'ne Damga Vurdu