Son Dakika Haberleri: Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren damat için karar verildi

Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren damat için karar verildi

5 ay önce

Bursa'da eşiyle yaşadığı sıkıntıları görüşmek için gittiği evde kayınpederini ve kayınbiraderini öldüren damat, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bursa'da kayınpederini ve kayınbiraderini öldüren damat tutuklandı. Damat, emniyetteki ifadesinde, "Eşimle aramızda sıkıntılar vardı. Yeni doğan erkek çocuğumu görmeye gittim. Bana göstermediler. Aramızda konuşurken bana saldırdılar. Pişmanım." demişti.

BABA-OĞUL KALDIRILDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Yıldırım ilçesi İsabey Mahallesi'nde meydana gelen olayda, eşiyle boşanma aşamasında olan Engin K. akşam saatlerinde konuşmak için kayınpederi Nezir Aktan'a ait eve gitti. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Engin K. sinirlerine hakim olamayarak kayınpederi Nezir Aktan ve kayınbiraderi Yasin Aktan'ı bıçakladı. Durumu ağır olan baba ve oğlu hastanede hayatını kaybetti. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Engin K., çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

"ARAMIZDA KONUŞURKEN BANA SALDIRDILAR, PİŞMANIM"

Adliyede emniyetteki ifadesini tekrarlayan Engin K., "Eşimle aramızda sıkıntılar vardı. Eşim, babasının yanına gitmişti. Yeni doğan erkek çocuğumu görmeye gittim. Bana göstermediler. Aramızda konuşurken bana saldırdılar. Pişmanım" dedi.

Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren damat için karar verildi
Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 07:33 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın övdüğü Kastamonu pastırmasına talep arttı
Cezaevi çıkışında gelinlikle karşıladığı eşi elinde sigara söndürdü Mucit öğretmen, sobaya döşediği tesisat ile tüm evini ısıtıyor