Son Dakika Haberleri: Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

10 ay önce

Şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı işletmeci Tayfun Topal ile yollarını ayırdı. Çiftin ayrılıklarında neden olarak Seki'nin yoğun iş temposu gösterildi.

Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı, System.String[]

Verdiği kilolarla bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Tayfun Topal'la ayrıldı.

YOLLARINI AYIRDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Deniz Seki ile işletmeci sevgilisi Tayfun Topal, sürpriz bir şekilde ilişkilerine nokta koydu.

YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYAMADI

Çiftin ayrılık nedeni de çok görüşememeleri. Deniz Seki'nin yoğun konser temposu ve Tayfun Topal'ın yoğun çalışma şartları çiftin ayrılığına neden oldu.

TAYFUN TOPAL KİMDİR?

1977 doğumlu Tayfun Topal, Star TV' de yöneticilik yaptı. Daha sonra televizyon programları ve Kolpaçino filminin yapımcılığını üstlendi. Çağla Şikel ile Alişan'ın "Her şey Dahil" programını yaptı.

2003 yılından Jüpiter Grubu kuran Topal, yeme-içme sektörünün en büyüklerinden biri oldu. İstanbul ve Bodrum'da People, Grey, Hazine, Nezih gibi tanınmış 20 mekanın sahibi.

Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

Haber Yayın Tarihi: 18.02.2019 03:04 

YORUMLAR


Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
8 çift pantolonu üst üste giyen kadın, görevlilere yakalandı TEM otoyolunda otomobil bariyerlere çarpıp parçalandı: 1 ölü, 2 yaralı