Son Dakika Haberleri: Deniz Seki 'nin Doğum Günü Partisine Ünlü Akını!..

Deniz Seki 'nin Doğum Günü Partisine Ünlü Akını!..

2 yıl önce

Hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, doğum gününü kutladı!

Deniz Seki 'nin Doğum Günü Partisine Ünlü Akını!.., System.String[]

Deniz Seki'ninpartisine sanat, iş ve basın dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Partiye katılanlar arasında Yıldız Tilbe, Emel Müftüoğlu, Yonca Evcimik, Hakan Altun, Deniz Akel, Cenk Eren, Oya Germen, Kenan Erçetingöz, Muzi Karaata, Ayşe Özyılmazel, Özgür Aras, Tayfun Topal gibi isimler de yer aldı.

Bodrum 'unen gözde mekanı Hazine 'dekutlanan doğum günü partisinin sonunda ise gelen hediyeler Deniz Seki 'nin arabasına sığmadı.

Deniz Seki, yaşadığı duyguları sosyal medya hesabından doğum gününde çektirdiği fotoğrafları takipçileri ile paylaşırken altına şu notu düştü: "Doğum günümde yanımda olan tüm dostlarıma, yanımda olmayıp güzel dileklerini ileten arkadaşlarıma, güzel mesajlar yazan siz takipçilerime, emeği geçen menajerim Özgür'üme ve bu güzel sürprizi hazırlayan canım sevgilime teşekkür ederim. Hepiniz iyi ki varsınız…"

Haber Yayın Tarihi: 03.07.2018 04:46 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Adana'da süt sağma makinesiyle sahte rakı üretimi: 2 kişi gözaltına alındı Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir