Son Dakika Haberleri: Deniz Seki 'Hayatımın Özeti' Dediği Ahmet Kaya Şarkısını Yeni Albümünde Seslendirecek

Deniz Seki 'Hayatımın Özeti' Dediği Ahmet Kaya Şarkısını Yeni Albümünde Seslendirecek

2 yıl önce

Aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, müzik kariyerinin en özel albümü 9. albümünde, 'hayatımın özeti' dediği Ahmet Kaya'nın sevilen şarkısı "Nereden Bileceksiniz"e yer verecek.

Deniz Seki 'Hayatımın Özeti' Dediği Ahmet Kaya Şarkısını Yeni Albümünde Seslendirecek, System.String[]

Uzun bir süre hapiste kaldıktan sonra tahliye olan ve zor günler geçiren pop kraliçesi Deniz Seki 20 yıllık kariyerimin en özel albümü dediği 9. albümüne Ahmet Kaya'nın "Nereden Bileceksiniz"e yer veriyor.

"BU ŞARKIYI KENDİM İÇİN OKUYORUM" DEMİŞTİ

Söz yazarı Yusuf Hayaloğlu'nun yazdığı ve Ahmet Kaya'yanın seslendirdiği şarkı "Nereden Bileceksiniz"i bir süredir sahnede de seslendiren Deniz Seki " Bu şarkıyı kendim için okuyorum" diyor.

"YAŞADIKLARIMIN ÖZETİ"

Deniz Seki, yeni albümünde tüm konserlerinde okuduğu ve dinleyicisi tarafından her seferinde alkış tufanına tutulan Ahmet Kaya'nın "Nereden Bileceksiniz" şarkısına da yer veriyor. Seki, "bugüne kadar yaşadıklarımın kısa ve net özeti" dediği şarkı için "Yıllarca Ahmet Kaya'nın sesinden büyük bir zevkle dinlemiştim şimdi albümümün en kıymetli şarkıları arasında" diyor.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK DİNLENİLEN ŞARKI OLDU

Albümünün müzik direktörü ve aranjörü İskender Paydaş'ın Bodrum'da yeni açtığı stüdyosunda çalışmalarını sürdüren Deniz Seki'nin sahne performansı yorumuyla sosyal medyada yer bulan "Nereden Bileceksiniz" albüm çıkmadan sosyal medyada en çok dinlenen şarkılar arasına girdi bile.Şarkıyı Deniz Seki yorumu ile dinleyen hayranları "bunca zaman söyleyemediklerini bir şarkının sözleri ve yorumu ile bu kadar güzel anlatabilirdi" yorumunda bulunuyor.

Deniz Seki 'Hayatımın Özeti' Dediği Ahmet Kaya Şarkısını Yeni Albümünde Seslendirecek
Haber Yayın Tarihi: 09.07.2018 01:42 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Meteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
8 çift pantolonu üst üste giyen kadın, görevlilere yakalandı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu: Lisede sınıfta kalma geri geliyor