Denizli'de Koray Avcı rüzgarı - Son Dakika

Denizli'de Koray Avcı rüzgarı

14.10.2019 12:40

Denizli'de Koray Avcı rüzgarıDENİZLİ - Ünlü sanatçı Koray Avcı, Denizli'de düzenlenen konserde sahne aldı.

Denizli'de Koray Avcı rüzgarı

DENİZLİ - Ünlü sanatçı Koray Avcı, Denizli'de düzenlenen konserde sahne aldı. Avcı şarkılarını kendisine hediye edilen Yukatel Denizlispor forması ile söyledi.

Konser Denizli Açık Hava Tiyatrosu'nda Gerçekleştirildi. Konsere Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu ile Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'de katıldı. Binlerce kişinin izlediği konserde Avcı, söylediği şarkıları ve performansı ile göz doldurdu. Konserde Başkan Çetin, Avcı'ya Denizlispor forması hediye etti. Avcı kendisine hediye edilen formayı giyerek konserin büyük bir kısmını üzerinde ki forma ile tamamladı. Avcı, konserde katılımcılar doyumsuz bir müzik keyfi yaşadı.

Denizli'de Koray Avcı rüzgarı
Denizli'de Koray Avcı rüzgarı
Denizli'de Koray Avcı rüzgarı
Denizli'de Koray Avcı rüzgarı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Denizli'de Koray Avcı rüzgarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

"Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Türk İHA'larından nokta atışı! Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan böyle vuruldu Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü