Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü - Son Dakika

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü

23 gün önce

Elazığ'da yaşamını yitirenlerin sayısı 36'ya yükselirken 45 kişinin de enkazdan sağ çıkarıldığı bildirildi. Depremde Güven Kartal isimli bir vatandaş da hayatını kaybetti. Kartal'ın ölüm sebebinin deprem değil başına düşen sac parçası olduğu öğrenildi.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde 36 kişi hayatını kaybetti, 45 kişi enkazdan sağ çıkarıldı. Deprem bölgesine çok sayıda arama kurtarma ekibi gönderilirken, kurtarılan bin 607 kişinin de tedavisi devam ediyor. Hayatını kaybedenler arasında Güven Kartal isimli vatandaşın olduğu, ölüm sebebinin deprem değil, sarsıntı sırasında başına düşen sac parçası olduğu bildirildi.

DEPREM DEĞİL SAC PARÇASI HAYATINA MAL OLDU

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki Sivrice merkezli depremde Güven Kartal isimli bir vatandaş da yaşamını yitirdi. 1,5 yıllık evli olan Güven Kartal'ın deprem sırasında kıraathanede oturduğu, sarsıntıyla birlikte dışarı çıkarken çatıdan düşen sac parçasının başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Kartal'ın cenazesi, yakınları tarafından Sancaklı köyünde toprağa verildi.

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi

Enkaz altında kalan karı kocayı büyük çaba göstererek kurtaran Suriyeli genç, kurtardığı çiftle görüştü

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2020 02:20 Kaynak: DHASon Dakika

Kayseri'de akıllara durgunluk veren intihar! Balkondan atlayan kocasını son anda yakaladı ancak kurtaramadı
Sosyal medya, 5 ayda 250 kitap okuyan 10 yaşındaki Atakan'ı konuşuyor Sarhoş vatandaşı darbeden bekçilerin görüntüsü tepki çekti