Son Dakika Haberleri: Can Havliyle Depremden Kaçan Vatandaş Ölümden Son Anda Kurtuldu

Can Havliyle Depremden Kaçan Vatandaş Ölümden Son Anda Kurtuldu

8 ay önce

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde meydana gelen deprem sırasında oturduğu çay ocağından dışarı kaçan bir vatandaş, binalardan düşen kiremit ve beton parçalarından kıl payı kurtuldu. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına da yansıdı.

Can Havliyle Depremden Kaçan Vatandaş Ölümden Son Anda Kurtuldu, System.String[]

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde meydana gelen deprem sırasında kendini oturduğu çay ocağından dışarı atan adam kaçarken binalardan düşen kiremit ve beton parçalarından son anda kurtuldu. Yaşananlar ise bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

KAMERALAR KENTTEKİ PANİĞİ KAYDETTİ

Acıpayam'da sabah erken saatlerde meydana gelen ve 30 evin yıkıldığı depremde güvenlik kameralarının kaydettiği görüntüler yaşanan korku ve paniği gözler önüne serdi.

VATANDAŞLAR CAN HAVLİYLE KENDİLERİNİ DIŞARI ATTI

İlçede bir iş yerinin kameralarına yansıyan görüntülerde deprem olur olmaz panikleyen bir kişi çay ocağından can havliyle dışarı çıkıyor. Şahıs gibi başka vatandaşlar da büyük panik ve korku ile kendilerini iş yerleri ve evlerden dışarı atarak kaçışmaya başlıyor.

DÜŞEN KİREMİTLERDEN KIL PAYI KURTULDU

Bu esnada çay ocağından çıkan adam yola birkaç adım attığı esnada çatıdan kopan kiremit ve beton parçaları yola düşmeye başlıyor. Şahıs yukarıdan düşen bir kiremit parçasından ise kıl payı ile kurtuluyor.

DEPREM, PARK HALİNDEKİ MOTOSİKLETİ DE GÖRÜNÜR BİÇİMDE SALLADI

Görüntülerde ayrıca park halindeki bir motosikletin görünür biçimde sallanması ise depremin şiddetini gözler önüne seriyor.

Can Havliyle Depremden Kaçan Vatandaş Ölümden Son Anda Kurtuldu
Haber Yayın Tarihi: 20.03.2019 02:20 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Lise öğrencisi iPhone'un açığını buldu! Apple 100 TL ödül verdi
Yolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim