Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali - Son Dakika

Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali

30.10.2020 17:45

İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesinde bulunan 8 katlı bir bina yıkıldı. Binanın yıkılmadan önceki görüntüleri ise depremin şiddetini gözler önüne serdi.

Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bazı evlerin yıkıldığı belirtilirken, çok sayıda bina da hasar gördü.

BİNANIN DEPREMDEN ÖNCEKİ HALİ

Bayraklı ilçesi, Sakarya caddesinde 8 katlı bir bina çöktü. Enkaz altından kurtarma çalışmaları devam ediyor. Binanın yıkılmadan önceki görüntüleri ise depremin şiddetini gözler önüne serdi.

Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 7 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali
Binanın yıkılmadan önceki hali

4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 120 KİŞİ YARALANDI

Öte yandan, AFAD'dan yapılan ilk açıklamaya göre İzmir'de 1'i boğulma olmak üzere 4 kişi hayatını kaybetti, 120 kişi de yaralandı.

Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 7 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali
Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali

Son Dakika Güncel Depremin şiddetini gözler önüne seren tablo! 8 katlı binanın depremden önceki ve sonraki hali - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüs tedavisi gören Muhittin Böcek solunum cihazından ayrıldı Yargıtay, boşanma davasında hakaret içerikli savunma için istenen tazminat talebini reddetti Kritik toplantı öncesi konuşan Bilim Kurulu üyesi yeni tedbirlerin işaretini verdi: Başarılı olamazsak sıkı tedbirler gelebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Son Dakika: Benzine 37 kuruş zam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti