Develer Halı Saha İçin Güreşti - Son Dakika

Develer Halı Saha İçin Güreşti

2 yıl önce

Develer halı saha için güreştiVIDEO YOKNamık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)ANTALYA'nın Serik ilçesinde bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Deve Güreşleri'nde develer Töngüçlü Mahallesi'ne yapılacak halı saha için güreşti.

Develer Halı Saha İçin Güreşti, System.String[]

Develer halı saha için güreşti


VIDEO YOK


Namık Kemal KILINÇSERİK (Antalya), (DHA)


ANTALYA'nın Serik ilçesinde bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Deve Güreşleri'nde develer Töngüçlü Mahallesi'ne yapılacak halı saha için güreşti.


Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Serik Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen 4'üncü Geleneksel Deve Güreşleri, Töngüçlü Mahallesi'nde yapıldı. Mahalleye yapılacak halı saha için düzenlenen güreşlerde çeşitli illerden 30 deve güreşti.


Güreşleri CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, CHP İlçe Başkanı Abdullah Akbaba, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran ile çok sayıda güreş sever izledi.


Kumluca'dan İsmet Ulutaş ile Ünal Gündoğdu'ya ait 'Gayraklı' adlı devenin Türkiyem türküsüyle oynaması izleyicilerden büyük alkış aldı. Güreşlerde Türk bayrağı açan Antalya Yörükler Derneği üyeleri Afrin şehitleri için sahada yürüdü.


Güreş ağalığını 100 bin TL ile Recep Şimşek elde etti.


Töngüçlü Mahalle Muhtarı Hüseyin Büyükalp, Bu yıl 4'üncüsünü düzenlediğimiz Geleneksel Deve Güreşleri hayli çekişmeli maçlara sahne oldu. Güreşlerimize katılım gösteren herkese teşekkür ederim dedi.

Develer Halı Saha İçin Güreşti

Haber Yayın Tarihi: 18.02.2018 08:51 Kaynak: DHASon Dakika

Çakarın ardından tepe lambası çilesi başladı! Sürücü ve araç sahibine ayrı ayrı 1.228 TL ceza kesiliyor
Beril Işık, yıllardır tedavi gören Kenan Işık'ın son durumu hakkında bilgi verdi: Gözleriyle iletişim kuruyor Cübbeli Ahmet Hoca 10 yıl sonra ilk defa bir kadın sunucunun programına katıldı

Son Dakika Haberleri