Dha Dış - Ünlü Dövüşçü Hayranının Telefonunu Parçaladı - Son Dakika

Dha Dış - Ünlü Dövüşçü Hayranının Telefonunu Parçaladı

10 ay önce

– Ünlü dövüşçü Conor McGregor, bir otelden çıkışı sırasında kendisini görüntülemeye çalışan bir hayranın telefonunu elinden alarak yere attı.

Dha Dış - Ünlü Dövüşçü Hayranının Telefonunu Parçaladı, System.String[]

– Ünlü dövüşçü Conor McGregor, bir otelden çıkışı sırasında kendisini görüntülemeye çalışan bir hayranın telefonunu elinden alarak yere attı. Telefonu yerden alan ancak sahibine vermeyen McGregor ardından otel önünden ayrıldı.


26 Mart'ta Twitter üzerinden dövüşü bıraktığını açıklayan İrlandalı ünlü dövüşçü Conor McGregor'un, bir hayranının telefonunu alıp yere atarak ezmesi ve ardından telefonu alarak uzaklaştığı anlara dair görüntü büyük tepki çekti.


ABD basını, güvenlik kamerasınca kaydedilen olayın 11 Mart'ta ABD'nin Miami kentinde bulunan Fontainebleau oteli çıkışında meydana geldiğini duyurdu.


Görüntülerde McGregor'un, otel çıkışı etrafını çeviren hayranlarından biri olan Ahmed Abdirak'ın elini sıkar gibi yaparak, elinden telefonu aldığı; telefonu yere atarak ezdiği görülüyor. McGregor ardından yerden telefonu alıyor ve otel önünde dolaşmaya başlıyor. Ne olduğunu anlayamayan Ahmed Abdirak ise ısrarla telefonunu istiyor ancak bir koruma onun sporcuya yaklaşmasına izin vermiyor. Görüntülerde McGregor'un telefonu vermediği ve otel önünden uzaklaştığı görülüyor.


Olayla ilgili McGregor tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken; hayranının telefonunu neden parçaladığı belirtilmedi.


Görüntü Dökümü


--------------------


-Conor McGregor'ın otelden çıkış anı


-Hayranlarının etrafını sarışı


-McGregor'ın hayranının telefonunu alması


-Hayranı zapt eden koruma


-Telefonu yerde parçalayan McGregor

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2019 01:07 Kaynak: DHASon Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı İstanbul'da vapurlar 24 saat hizmet vermeye başlayacak

Son Dakika Haberleri