Son Dakika Haberleri: Diriliş Ertuğrul oyuncusu Hanifi Koç'tan HDP binası önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Hanifi Koç'tan HDP binası önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti

7 gün önce

Diriliş Ertuğrul'da Çavdar Obası Beyler Beyi Kaan Bey rolünü canlandıran oyuncu Hanifi Koç, HDP binası önünde çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırıldığı için eylem yapan aileleri ziyaret etti.

Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan ailelerin Diyarbakır'da HDP binası önünde eylemleri 8. gününde devam ederken, bir destek ziyareti de Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu Hanifi Koç'tan geldi.

"BUNU MİLLETE İYİ BİR GELECEK OLARAK GÖRÜYORUM"

HDP Diyarbakır İl Teşkilatı önünde çocuklarının dağa kaçırılması nedeniyle oturma eylemi yapan ailelere destek ziyaretleri devam ediyor. Eylem 8. gününe girerken, ailelere bir destek ziyareti de Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan oyuncu Hanifi Koç'tan geldi. Hanifi Koç, "Bunu millete iyi bir gelecek olarak görüyorum. İnsanların ayaklanması, bu insanların feryadı Türk milletine bir şey söylüyor" dedi.

"BİZ BİR BÜTÜNÜZ"

Koç, "Biz bir bütünüz, tekiz, yekpareyiz. Artık terörün ülkemizde, şehirlerimizde olmasını istemiyoruz. Bu onun eseri. Bunu da başlatan Hacire annedir, Allah ondan razı olsun" diye konuştu. Oyuncu Hanifi Koç, daha sonra gazilerle görüşüp bir süre oturduktan sonra ayrıldı.

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Hanifi Koç'tan HDP binası önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti
Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 08:13 Kaynak: İHA

YORUMLAR (3)


Afrin'de terör operasyonu: 9 gözaltı
Twitter, terör örgütü YPG'nin sosyal medya hesabını doğrulayarak mavi tik verdi İstanbul'da DEAŞ operasyonu: Gözaltılar var Erzurum Valiliği: Karayazı Belediye Başkanı görevden uzaklaştırıldı, yerine kaymakam görevlendirildi