Son Dakika Haberleri: - Dünyanın en büyük Otomobil Fuarı IAA Frankfurt'ta açıldı- Yarının araçları IAA'da görücüye çıktı-...

- Dünyanın en büyük Otomobil Fuarı IAA Frankfurt'ta açıldı- Yarının araçları IAA'da görücüye çıktı-...

11 gün önce

- Dünyanın en büyük Otomobil Fuarı IAA Frankfurt'ta açıldı Yarının araçları IAA'da görücüye çıktı Mercedes, BMV ve Volkswagen'den fuara damgaFRANKFURT - Uluslararası Otomobil Fuarı Frankfurt'ta ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

- Dünyanın en büyük Otomobil Fuarı IAA Frankfurt'ta açıldı

Yarının araçları IAA'da görücüye çıktı

Mercedes, BMV ve Volkswagen'den fuara damga

FRANKFURT - Uluslararası Otomobil Fuarı Frankfurt'ta ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Resmi açılışının yarın Almanya Başbakanı Angela Merkel'in gerçekleştireceği fuara Mercedes'in yeni otomobili Vision, BMW'nin Concept otomobili, Volkswagen'in Golf ID.3 modeli ve Porsche'nin Taycan'ı damga vuracak.

Dünyanın en büyük otomobil fuarı Uluslararası Otomobil Fuarı Frankfurt'ta ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazır. Araçların görücüye çıktığı fuar, 22 Eylül tarihlerine kadar kapılarını açık tutacak. Bu yıl 68.'si düzenlenen fuarda 39 ülkeden bin 100 firma ürünlerini tanıtıyor. Fuarda 219 ürün ise ilk kez fuarda tanıtılacak. Bugün ve yarın basın mensuplarının ziyaret ettiği ve 232 bin metre karelik bir alanda kurulu olan fuarın resmi açılışını Almanya Başbakanı Angela Merkel gerçekleştirecek.

Bu yıl fuara Alman otomobil üreticisi Mercedes'in yeni otomobili Vision, BMW'nin Concept otomobili, Volkswagen'in Golf ID.3 modeli ve Porsche'nin Taycan'ı damga vuracak. Otomobil üreticileri iklim değişikliği ve emisyon skandallarının yaşandığı bir dönemde çevre dostu araçlarla tüketicilerin karşısına çıkmaya çalışırken fuarda Volkswagen'in Golf ID.3 modelinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Elektrikle çalışan aracın şarjla 550 kilometre gidebilmesi ve kısa bir zamanda şarj olması tüketicilerin beğenisini kazanacak.

Fuara Türkiye'den de firmalar katılıyor. Bursa, İzmir, İstanbul ve Eskişehir'den gelen 14 firma bu sektörde de varlığını gösterdi. 2017 yılında 810 bin kişinin ziyaret ettiği fuarı bu yıl bir milyona yakın ziyaretçinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Bu yıl "Driving tomorrow" sloganını tercih eden fuar, yarının araçlarını bugünden görme imkanı sunuyor.

Yeniliklerin paralelinde otomobil sektörünün değişim ve dönüşümden dolayı yaşadığı sorunlar ve geleceğin otomobilleri konulu yüzlerce söyleşi ve konferans düzenlenecek.

- Dünyanın en büyük Otomobil Fuarı IAA Frankfurt'ta açıldı- Yarının araçları IAA'da görücüye çıktı-...

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 04:05 Kaynak: İHADamadını kına gecesinde öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan adam: 20 gün önce planladım
Çin polisinin, çok sayıda Müslüman mahkumu zincirlere bağlı bir şekilde eğitim kamplarına götürmesinin yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı