Durakta fenalaşarak düşen kişiye metrobüs çarptı - Son Dakika

Durakta fenalaşarak düşen kişiye metrobüs çarptı

2 ay önce

İstanbul'da metrobüs durağında dengesini kaybederek bir anda yere düşen kişiye metrobüs çarptı. Yaralanan vatandaş, çevredekilerin yardımıyla ambulansa taşındı.

İncirli Metrobüs Durağı'nda bir anda başı dönen bir vatandaş yere düştü. O sırada duraktan geçen metrobüs ise vatandaşa çarptı. Çevredekiler ve sağlık ekipleri sedye ile yaralanan kişiyi ambulansa götürdü.

BAŞI DÖNDÜ YERE YIĞILDI

Olay saat 09.00 sıralarında İncirli Metrobüs Durağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sevan A. durakta metrobüs beklediği sırada başı döndüğü için bir anda yere düştü. Dengesini kaybederek yere düşen Sevan A.'ya o sırada durağa gelen bir metrobüs çarptı.

Hafif şekilde yaralanan Sevan A. için İncirli metrobüs durağına 112 sağlık ekipleri çağrıldı. Sevan A. sağlık ekiplerinin gelmesini beklerken durakta hareketsiz bir şekilde yattı.

ÇEVREDEKİLER YARDIMA KOŞTU

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı vatandaşa ilk müdahaleyi yaptıktan sonra boyunluk takarak sedyeye taşıdı. Sedyeyi de D-100 İncirli yan yolda bulunan ambulansa sağlık ekipleri, polisler, vatandaşlar ve metrobüs görevlileri taşıdı. Sevan A. ambulans ile Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Yaşanan kaza nedeniyle metrobüs seferlerinde aksama meydana gelmedi.

Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 10:43 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
FETÖ'cü Arif Erdem, ABD'de görüntülendi Galler Prensi Charles, ABD Başkan Yardımcısı Pence'in elini sıkmadı! O anlar böyle görüntülendi

Son Dakika Haberleri