Son Dakika Haberleri: DYP'den 23 Haziran açıklaması: Tüm gücümüzle İmamoğlu'nu destekleyeceğiz

DYP'den 23 Haziran açıklaması: Tüm gücümüzle İmamoğlu'nu destekleyeceğiz

6 ay önce

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kemal Abdullahoğlu, 23 Haziran seçimiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Tüm gücümüzle Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğiz ''dedi.

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu 23 Haziran seçimlerinde DYP olarak İstanbul da bir kez daha Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceklerini söyledi. Çok sayıda TV kanalında canlı yayınlanan tarihi İmamoğlu ve Yıldırımtartışma programını izleyerek bir başka TV kanalında program ve performans değerlendirmesi yapan Abdullahoğlu program sonrasında yaptığı basın açıklamasında, ''DYP olarak verdiğimiz ilk karardaherhangi bir değişiklik yok ve bu pazar yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde tüm gücümüzle Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğiz'' dedi.

"DYP'NİN İSTANBUL'DA ÖNEMLİ SAYIDA GÖNÜLDAŞ VE SEMPATİZANI BULUNMAKTADIR"

Son günlerde yapılan spekülasyonların algı operasyonu olduğunu ve DYP nin bayraktarlığını yaptığı misyonve vizyon gereği Türkiye ve İstanbul'un geleceği her şeyin üstündedir diyen Abdullahoğlu açıklamasını şöyle tamamladı:

"Doğru Yol Partisi'nin İstanbul da önemli sayıda gönüldaş ve sempatizanı bulunmaktadır. Bu sayı özellikle başa baş çıkabilecek seçim sonuçlarında seçimin kaderini direkt etkileyebilecektir. Nitekim 31 Mart seçim sonuçlardaki küçük fark konunun büyük önemini göstermiş bulunmaktadır . Doğru Yol Partisi olarak Sayın Ekrem İmamoğlu'na 23 Haziran seçimlerinde vereceğimiz tam destekle katkı sunacak ve tarihi görevimizi yapmış olacağız."

DYP'den 23 Haziran açıklaması: Tüm gücümüzle İmamoğlu'nu destekleyeceğiz
Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 11:09 Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Türk şirketi Anex Tour, Alman Thomas Cook'u satın aldı