E- 5 Karayolunda dehşete düşüren görüntü! Yolun ortasında ceset bulundu - Son Dakika

E- 5 Karayolunda dehşete düşüren görüntü! Yolun ortasında ceset bulundu

2 ay önce

İstanbul D-100 Karayolu Maltepe mevkiinde orta refüjde bariyerler arasında 25 yaşlarında bir erkeğe ait ceset bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, cesette darp izine rastladı.

E-5 Karayolu Maltepe Mevki'inde seyir eden sürücüler ve vatandaşlar orta refüjde bir ceset gördü. Olay yerine gelen polis ekipleri yaptığı incelemede erkeğe ait cesette darp izlerine rastladı. Polisin incelemesi sürüyor.

E-5 Karayolu Maltepe mevki'inde sabah işlerine giden vatandaşlar orta refüjde bir ceset gördü. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Refüjde hareketsiz yatan şahsı gören polis ekipleri 112 sağlık ekiplerini arayarak haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 25 yaşlarında olduğu öğrenilen bir erkek olduğunu tespit etti.

ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Olay yeri inceleme ekipleri ceset üzerinde inceleme yaptı. Yapılan inceleme cesedin üzerinden kimlik çıkmazken vücudunda darp izlerine rastlandı. Polis ekiplerinin olayla ilgili araştırma başlattı.

EMNİYET ŞERİDİ ÇEKTİLER

Öte yandan E-5 karayolu üzerinde her iki yönde de trafik yoğunluğu oluşurken polis ekipleri emniyet şeridi çekerek güvenlik önlemi aldı.

E- 5 Karayolunda dehşete düşüren görüntü! Yolun ortasında ceset bulundu
Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 10:15 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Taksim metrosunda uyuyan çocuk yürekleri sızlattı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu Kahramanmaraş'ta kanlı infaz aydınlatıldı! Hala ve yeğen gözaltına alındı

Son Dakika Haberleri