Son Dakika Haberleri: E-5'te ilginç kaza! İETT şoförü kendisine çarpan aracı bariyerlere sıkıştırdı

E-5'te ilginç kaza! İETT şoförü kendisine çarpan aracı bariyerlere sıkıştırdı

10 gün önce

E-5 Karayolu Büyükçekmece-Avcılar istikametinde yolcuları indiren İETT şoförü, kullandığı otobüse çarpan sürücünün peşine düştü. Bir süre sonra sürücüyü yakalayan şoför, kaçmasını engellemek için bariyerlere sıkıştırdı.

E-5 karayolu Büyükçekmece'den Avcılar İstikametine ilerleyen bir sürücü önce İETT aracına çarptı, sonra ise makas atarak ilerlemeye devam etti. Yolcuları indirerek genç sürücünün peşine düşen İETT Sürücüsü ise, yakaladığı sürücünün kaçmasını engellemek için önüne kırıp demir bariyerlerin arasını sıkıştırarak durdu.

Olay, dün gece 21.30 sıralarında E-5 Karayolu Büyükçekmece-Avcılar istikametinde meydana geldi. İddiaya göre, üniversite öğrencisi Yılmaz Ö. bir arkadaşı ile birlikte okuldan çıktıktan sonra arabayla dolaşmaya çıktı. Büyükçekmece'de kampüsü bulunan okuldan ayrılan gençler, bu sırada Beylikdüzü bağlantı yolunda İETT otobüsüyle yol verme tartışması yaşadı. Tartışma sırasında aracıyla ilerleyen Yılmaz Ö. İETT aracının sol ön tamponuna çarparak yoluna devam etti.

YOLCULARI İNDİRİP SÜRÜCÜNÜN PEŞİNE DÜŞTÜ

İETT aracının sürücüsü Atilla A. ise yaşanılanlara sinirlenerek, yolcuları indirip gencin peşine düştü. Bu sırada Yılmaz Ö., makas atarak yoluna devam ederken, Atilla A. trafiğin yoğunlaştığı bir noktada genç sürücüyü yakaladı. Durması yönünde el hareketlerine bulunarak, genç sürücünün yanında ilerlemeye devam etti.

BARİYERLERE SIKIŞTIRARAK DURDURDU

İETT şoförü, genç sürücüye el kol işaretleriyle durdurmak istese de başarılı olamadı. Bunun üzerine İETT şoförü, E-5 karayolunda Yılmaz Ö'nün kullandığı aracın önüne kırıp demir bariyerlere sıkıştırarak durdurdu. Araçtan inen Atilla A. genci arabadan indirmeye çalıştı ancak kapıları kilitleyen Yılmaz Ö. ve arkadaşı arabanın içinde polisin gelmesini bekledi. Bu sırada sinirlerine hakim olamayan Atilla A. kapıyı açmayan gencin bulunduğu aracı yumrukladı. İhbarlar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri iki tarafı da gözaltına aldı. Trafik ekiplerinin gelmesi üzerine gerekli raporların tutularak araçlar, yoldan kaldırıldı. Kısa bir süre aksayan trafik daha sonra normale döndü.

E-5'te ilginç kaza! İETT şoförü kendisine çarpan aracı bariyerlere sıkıştırdı
Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 09:12 Kaynak: İHA

YORUMLAR (2)
  • Mikael: benim anlamadığım İETT şoförü doğru olanı mı yapmış? Trafiği katıştırmış kend adaleyini kendi sağlamaya çalışmış. nereye gidiyoruz? Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır


Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören yardıma koştu
Yasemin'i hayattan koparan kazanın görüntüleri ortaya çıktı Yasemin'in öldüğü kazanın görüntüleri ortaya çıktı MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane