Son Dakika Haberleri: Edirne'de "15 Temmuz" Konferansı Düzenlenecek

Edirne'de "15 Temmuz" Konferansı Düzenlenecek

2 yıl önce

Edirne'de, "15 Temmuz" konulu konferans düzenlenecek.

Edirne'de

Edirne'de, "15 Temmuz" konulu konferans düzenlenecek.


Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Başkanı Veysel Güner, yaptığı yazılı açıklamada, 26'ncı dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün konuşmacı olarak katılacağı "15 Temmuz Emperyalist Güçlerin İşgal Projesi" adlı konferansa Edirnelileri davet etti.


Edirne Halk Eğitim Merkezi'nde yarın saat 20.00 de gerçekleşecek konferansta 15 Temmuz darbe girişiminin konuşulacağını ifade eden Güner, şunları kaydetti:


"Hain girişim sırasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte olan her saniyesini beraber yaşayan, gören, yanından bir saniye bile ayrılmayan, 15 Temmuz davamızın yılmaz savunucusu Metin Külünk konferansımıza katılacak. Tüm halkımızı bu girişimin arka planını konuşmaya, Cumhurbaşkanımız ile geceyi yaşayan Metin Külünk'ün geceye dair hatıralarını dinlemeye ve aziz şehitlerimizin anısını yaşatmak için bu anlamlı gecemize davet ediyorum. Gelin hep birlikte darbeyi lanetleyelim. Gelin hep birlikte unutmayalım, unutturmayalım."

Haber Yayın Tarihi: 17.07.2018 02:21 Kaynak: AAYaşam koçunun 8 yaşındaki otizmli çocuğu darp ettiği davada karar çıkmadı
Itır Esen, derin göğüs dekoltesiyle yürek hoplattı Star TV'nin iddialı dizisi Sevgili Geçmiş final kararı aldı