Son Dakika Haberleri: Sünnet düğününde Spiderman Roman havası oynadı! Görüntüler sosyal medyayı salladı

Sünnet düğününde Spiderman Roman havası oynadı! Görüntüler sosyal medyayı salladı

2 ay önce

Balıkesir'e bağlı Edremit Belediyesi'nde 65 çocuğun toplu sünnet töreninde Spiderman kostümü giyen bir kişi 'Roman havası' oynadı. Görüntüler sosyal medyada beğeni ve paylaşım rekoru kırdı.

Balıkesir'e bağlı Edremit Belediyesi'nde ilçenin Kurtuluş Savaşı sonrası işgalden kurtuluşunun yıl dönümünde, 65 çocuğun toplu sünnet töreni gerçekleştirildi. Sünnet eğlencesinden Spiderman kostümü giyen bir animatörün Roman havasında yaptığı figürler sosyal medyada gündem oldu.

Edremit Belediyesi'nin Twitter hesabından paylaşılan görüntüler "Savespiderman" etiketi ile paylaşıldı. Belediye sosyal medya hesabından sünnet şenliğine dair paylaşılan bir videoda, etkinlikler kapsamında çocukları eğlendirmek için Spiderman kostümü giyen bir kişinin kendisini müziğe kaptırıp 'Roman havası' oynadığı görüldü. Belediye, görüntüleri esprili bir dille "Son Dakika | Spider Man son olarak Edremit Belediyesi Sünnet Şenliği'nde görüntülendi" yazarak sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sayıda beğeni aldı.

Sünnet düğününde Spiderman Roman havası oynadı! Görüntüler sosyal medyayı salladı
Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 03:27 Fenomen gelin adayı Naz Mila, evlilik programlarının iç yüzünü anlattı
Trump'tan Türkiye'ye küstah tehdit: Türkiye uygunsuz davranırsa yaptırımlar ve vergiler uygularız Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk çırılçıplak soyundu!