El Bab'ta 18 sivili katleden terörist, MİT'in başarılı operasyonuyla yakalandı - Son Dakika

El Bab'ta 18 sivili katleden terörist, MİT'in başarılı operasyonuyla yakalandı

25 gün önce

Suriye'nin kuzeyinde yer alan El Bab'ta bombalı araç patlatarak 18 sivili katleden en az 30 kişiyi de yaralayan PKK/YPG'li terörist, MİT'in başarılı operasyonu ile yakalandı.

Suriye'nin El Bab kentinde bombalı araç patlatarak 18 sivili katleden PKK/ YPG'li terörist MİT'in başarılı operasyonuyla yakalandı.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "El Bab'da bombalı araç patlatarak 18 sivili katleden en az 30 kişiyi de yaralayan PKK/YPG terör örgütüne karşı El Bab halkı gösteriler yaparak tepkilerini ortaya koydu. Bombalı Araç saldırısını gerçekleştiren PKK/YPG'li terörist MİT'in başarılı operasyonu ile yakalandı." ifadeleri kullanıldı.

NE OLMUŞTU?

Suriye'nin kuzeyindeki Bab ilçesinde bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında 18 kişi hayatını kaybetmişti. İşlek bir yerde meydana gelen patlama en az 18 kişinin ölümüne, 30 kişinin yaralanmasına yol açmıştı.

El Bab'ta 18 sivili katleden terörist, MİT'in başarılı operasyonuyla yakalandı
Suriye'nin kuzeyinde yer alan El Bab'ta bombalı terör saldırısı! 18 ölü

Haber Yayın Tarihi: 17.11.2019 04:44 Son Dakika

Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü
Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti Son dakika: Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kurucuları arasında yer aldığı yeni parti Ankara'da kuruluyor