Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Beypazarı'nda - Son Dakika

Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Beypazarı'nda

27.03.2016 21:48
Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Beypazarı'nda, System.String[]

Beypazarı İlçesi Türkiye'nin her köşesinden ziyaretçi almaya devam ediyor.

Beypazarı İlçesi Türkiye'nin her köşesinden ziyaretçi almaya devam ediyor.

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı, her geçen gün ilçeyi gezen turist sayısını artırırken, hafta sonları tarihi ilçe dolup taşıyor.

Emekli Orgeneral Hurşit Tolon da Beypazarı ilçesine gelerek, ilçenin tarihi mekanlarını, müzelerini ve Halkevinde 2 gündür açık bulunan, Beypazarı Kayı Doğa Sporları Derneğinin açtığı fotoğraf sergisini gezdi.

Tolon, sergiyi ve sergide bulunan fotoğrafları çok beğendiğini aktarırken, böylesi bir fotoğraf sergisinin başkentte, ilçenin tanıtımı yönünde açılmasının önemli olduğunu söyledi.

Tolon, dermek başkanına Ankara'da derneğin sergi açmasının akabinde de o sergiyide ziyaret edeceği bilgisini verdi.

Kayı Doğa Sporları Derneği Başkanı Cem Koçyiğit, Fotoğraf sergisini gezen Tolon'a, sergi ile ilgili bilgiler verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Beypazarı'nda - Son Dakika


Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi İstanbul'da resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında uzaktan eğitime geçiliyor Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Gözler Pazartesi toplanacak Kabine'ye çevrildi! Sokağa çıkma kısıtlaması genişliyor Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor