Son Dakika Haberleri: Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler

Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler

25 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Soçi'deki görüşmede, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip masadaki haritayı kapatmasını rica eden Putin'e "Ne kadar çalıştığımızı görsünler" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında gerçekleşen kritik görüşmeye ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

ERDOĞAN, DOSYAYI MASAYA KOYDU

Görüşmenin basına kapalı kısmında Cumhurbaşkanı Erdoğan, kırmızı dosya içinde yanında götürdüğü, Suriye'de kurulması planlanan güvenli bölge haritasını masaya koydu.

"NE KADAR ÇALIŞTIĞIMIZI GÖRSÜNLER"

Bu esnada Putin, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip Erdoğan'dan masada açık duran dosyayı kapatmasını rica etti. Putin'in bu ricasını geri çevirmeyen Erdoğan, "Ne kadar çalıştığımızı görsünler" dedikten sonra dosyayı kapattı.

Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler
Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 04:40 Millet Bahçesi tartışması, Trabzon'da vatandaşları ikiye böldü: Sahada maç yapılsın mı? Yapılmasın mı? Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Yayla sakinleri, 12 bin yıllık Dipsiz Göl'ün kurutulmasına destek verdi: Millete bir faydası yok