Son Dakika Haberleri: Ersun Yanal'dan Deniz Türüç'e uyarı!

Ersun Yanal'dan Deniz Türüç'e uyarı!

2 ay önce

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Galatasaray derbisinde çok kızdığı hatta takım arkadaşı Emre Belözoğlu'nun da bir pozisyon sonrasında tepki gösterdiği Deniz Türüç ile kısa bir toplantı yaptı. Yanal, genç oyuncuya uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'dan Deniz Türüç'e uyarı geldi. Yanal, G. Saray derbisinin ikinci yarısında Isla'nın yerine oyuna aldığı Deniz'i 90. dakikada oyundan çıkarmıştı. Başarılı oyuncu bu karara tepki göstermişti. Ersun Yanal, derbi sonrası Deniz Türüç ile ilgili "Deniz'le herhangi problemimiz yok. Deniz, F. Bahçe'ye uyum sağlıyor. Çok iyi gelişiyor" ifadelerini kullanmıştı. Yanal dün Deniz Türüç ile kısa bir toplantı yaptı.

BÜYÜK DESTEK OLDULAR

Akşam'ın haberine göre; Yanal'ın Deniz'e "Gösterdiğin performanstan dolayı çok memnunum.Böyle çalışmaya devam et. İlk 11'de şans bulacağın gibi sonradan da oyuna girebilirsin. Çalışan formayı benden alacak" dediği bildirildi. Sarı kart görmesine neden olan top kaybından ötürü Türüç'e büyük tepki gösteren Emre Belözoğlu ise soyunma odasında arkadaşı Deniz'e moral verdi.

Ersun Yanal'dan Deniz Türüç'e uyarı!
Haber Yayın Tarihi: 01.10.2019 09:53 

YORUMLAR


İBB Başkanı İmamoğlu, eşinin dergiye verdiği pozlar hakkında ilk kez konuştu: Bilseydim engellerdim
Mucize Doktor'un fragmanı hatalı bir cümleden dolayı kaldırılıp yeniden yüklendi İranlı Hulk, Amerika'daki kafes dövüşü turnuvasına katılacak