Son Dakika Haberleri: Eski CIA ajanı Valerie Plame "Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor" diyerek adaylığını açıkladı

Eski CIA ajanı Valerie Plame "Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor" diyerek adaylığını açıkladı

10 gün önce

16 sene önce deşifre olan ve görevden ayrılmak zorunda kalan eski CIA ajanı Valerie Plame, ABD Kongresi'ne adaylığını aksiyon filmi fragmanı gibi bir video ile açıkladı. Plame videoda "Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor" ifadelerini kullandı.

16 sene önce deşifre olduğu gerekçesi ile CIA'dan ayrılmak zorunda kalan eski CIA ajanı Valerie Plame ABD Kongresi'ne aday oldu. Plame kendisini tanıtmak ve adaylığını duyurmak için aksiyon filmlerini aratmayan bir video klip hazırladı.

Hız yaptığı video klipte "Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor" ifadelerini kullanması oldukça dikkat çekti.

"EŞİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN KİMLİĞİNİ İFŞA ETTİ"

Hazırladığı filimde Irak, İran, Suriye gibi pek çok stratejik noktada görev aldığını belirten Palme, 2003 yılında dönemin Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin özel kalem müdürü Scooter Libby'nin, eşinden intikam almak için kimliğini ifşa ettiğini söyledi.

"SİZDEN HESAP SORMAYA GELDİM"

Hükümetin kendisine ihanet etmesi sonucu görevi bırakmak zorunda kaldığını söyleyen Plame Trump'ın geçen sene Libby'i affettiğini söyledi. New Mexico'dan adaylığını açıklayan Palme, lüks bir araç ile hız yaptığı videonun sonunda, "Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor. Ve Sayın Başkan sizden hesap sormaya geldim" ifadelerini kullandı.

Eski CIA ajanı Valerie Plame Evet CIA gerçekten böyle araba kullanmayı öğretiyor diyerek adaylığını açıkladı
Haber Yayın Tarihi: 10.09.2019 10:46 Kavanoz kapağı yok satıyor! 1 kamyon mal yarım saat içerisinde tükeniyor
Lüks otomobilde intihar etmek isteyen kadın son anda kurtarıldı Dünyanın ilk vajina müzesi Londra'da açılıyor