Esra Dermancıoğlu: Bu aşk gözünüzün önünde başladı - Son Dakika

Esra Dermancıoğlu: Bu aşk gözünüzün önünde başladı

09.06.2020 08:59
Esra Dermancıoğlu: Bu aşk gözünüzün önünde başladı, System.String[]

Dermancıoğlu, kadın-erkek ilişkilerinin komik hallerini yansıttıkları yayının günlerini şöyle duyurdu: "Pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi saat 01.00'de canlı yayındayız. Bu aşk sizin gözünüzün önünde başladı.

Dermancıoğlu, kadın-erkek ilişkilerinin komik hallerini yansıttıkları yayının günlerini şöyle duyurdu:

"Pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi saat 01.00'de canlı yayındayız. Bu aşk sizin gözünüzün önünde başladı. Bu macerada beraberiz."

Esra Dermancıoğlu: Bu aşk gözünüzün önünde başladı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Esra Dermancıoğlu: Bu aşk gözünüzün önünde başladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca'nın temmuz ayında örnek gösterdiği Samsun'un koronavirüs haritası artık kıpkırmızı İngiltere'de siyahi kadın 8 polis tarafından feci şekilde yumruklanarak darbedildi Ormanlık alanda yaralı olarak bulunan köpekte tecavüz bulgularına rastlandı Alarm veren iller arasında yer alan Edirne'de "Ev ziyaretlerine gitmeyin" anonsları yapılıyor Bahçesine kurduğu güneş enerjisi sistemiyle elektrik, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor Maradona'nın ölümü sonrası İngiliz basınının attığı manşetler büyük tepki çekti Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi kendisini ölümle tehdit eden kişiyle uzlaşmadı! Hapis istemiyle yargılanacak