Esra Dermancıoğlu'nun koronavirüs korkusu - Son Dakika

Esra Dermancıoğlu'nun koronavirüs korkusu

05.03.2020 09:23

Dermancıoğlu, her hafta İstanbul-Adana arasında uçuş yaptığını, korornavirüs nedeniyle uçağa binerken endişe ettiğini söyledi ve ekledi, "Korkmuyor değilim. Panik olsam da gidip gelmek zorundayım. Fransa'da arkadaşlarım var sokağa çıkamıyorlar" diye konuştu.

Dermancıoğlu, her hafta İstanbul- Adana arasında uçuş yaptığını, korornavirüs nedeniyle uçağa binerken endişe ettiğini söyledi ve ekledi, "Korkmuyor değilim. Panik olsam da gidip gelmek zorundayım. Fransa'da arkadaşlarım var sokağa çıkamıyorlar" diye konuştu.

Esra Dermancıoğlu'nun koronavirüs korkusu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Esra Dermancıoğlu'nun koronavirüs korkusu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Son Dakika: Yerli otomobilin bataryasında da kullanılacak! Türkiye lityum üretimine 7 Aralık'ta başlıyor Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı Rus YouTuber, canlı yayında hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu Vaka sayısının 1 haftada yüzde 100'e ulaştığı Antalya'da koronavirüs haritası tamamen kırmızıya döndü Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Aşı yaptıracak mısınız?" sorusuna yanıt: Aşı olmam konusunda bir sıkıntı yok Tekirdağlı Türk ile evlenen Rohini Kösoğlu Beyaz Saray'da Asgari ücret zammı için ilk toplantı gerçekleşti