Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı - Son Dakika

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı

30 gün önce

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına "Kendisini bekar olarak tanıtmış. Böylesine büyük yalanları küçültüp de söylüyorsunuz. Bunların ortaya çıkmaması mümkün değil" sözleriyle tepki gösterdi.

Esra Erol'un kapısını çalan 23 yaşındaki Recep Özsoy, internetten tanıştığı daha sonra da evlendiği eşi Hülya Özsoy'un yine internetten tanıştığı Arif Yörük isimli bir gence kaçtığını iddia etti. Gözyaşları içerisinde eşi Hülya'yı sevdiğini anlatan Recep, boşanmak istemediğini söyledi ve eşine "Dön" diye yalvardı.

Olayın yankıları devam ederken Esra Erol, başka erkekle ilişkiye giren ve kocasının canlı yayında ağlayarak, "Eve dön. Mutlu günlerimize dönelim" diyerek yalvardığı paylaşılamayan Hülya'ya sert sözlerle yüklendi.

"GERÇEKLER ENİNDE SONUNDA ORTAYA ÇIKIYOR"

Hülya'yı kaçtığı kişiye ve ailesine "Bekarım" diyerek yalan söylediğini belirten Erol, "Yalanlar bir yere kadar saklanabilir ve söylenebilir. Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar. Arif'in ailesine bekar bir kadın olduğunu söylüyor. Sonra da evli olduğu ortaya çıkıyor. Ailenin ilk yaptığı şey Hülya'yı evden atmak oluyor. Hatta Arif'in babasının şiddet uyguladığı da öne sürüldü" ifadelerini kullandı.

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı
Karısı başka bir adama kaçan Recep Özsoy, Esra Erol'un programında gözyaşlarına boğuldu

Esra Erol'da akılalmaz olay! Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medyadan başkasına kaçtı

Haber Yayın Tarihi: 28.01.2020 12:40 

YORUMLAR


Son Dakika

Türkiye, Trump'ın elindeki haritada koronavirüse hazır olan ülkeler arasında yer aldı
İdlib'deki gelişmeler sonrası Ankara'da Erdoğan başkanlığında acil güvenlik toplantısı yapıldı Son dakika: İdlib'deki operasyonlarda 17 günde bin 709 rejim askeri etkisiz hale getirildi