Facia Sebep Olan Otobüsün Şoförü: Benim Kontrolümden Çıktı - Son Dakika

Facia Sebep Olan Otobüsün Şoförü: Benim Kontrolümden Çıktı

5 yıl önce

Ankara'da 12 kişinin yaşamını yitirdiği faciaya neden olan otobüsün şoförünün ilk ifadesi ortaya çıktı.

Facia Sebep Olan Otobüsün Şoförü: Benim Kontrolümden Çıktı, System.String[]

Başkent'te Dikimevi kavşağında 12 kişiyi altına alarak ölümüne yol açan şoförün ilk ifadesi ortaya çıktı. Otobüs şoförü ifadesinde, "Otobüs benim kontrolümden çıktı." dedi.

VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜ İNCELEME YAPTI

Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal ile kazanın meydana geldiği Dikimevi Kavşağı'na gelerek facia ile ilgili bilgi aldı.

KALP KRİZİ İDDİASI YALANLANDI

Vali Kılıçlar, 12 kişinin yaşamını yitirdiğini, 8 yaralı bulunduğunu söyledikten sonra otobüs şoförünün herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığını söyledi.

Kılıçlar, "Kalp krizi gibi bir şeyi de yok. Şu anda otobüs şoförü karakola gitmek üzere. İlk ifadesi, 'Otobüs benim kontrolümden çıktı' yönünde" diye konuştu.

"70-80 METRE SÜRÜKLEMİŞ"

Vali Kılıçlar, "Gördüğünüz gibi durağa ve duraktan da kaldırımın üzerinden 70-80 metre önüne gelen vatandaşlarımızı sürükleyerek 70-80 metre sonra durmuş. İlk bilgilerimiz bu kadar. Hepimize geçmiş olsun. Vatandaşlarımıza başsağlığı, ailelerine sabır diliyorum." ifadelerini kullandı.

Facia Sebep Olan Otobüsün Şoförü: Benim Kontrolümden Çıktı
Haber Yayın Tarihi: 01.10.2015 02:52 Son Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri