Şansal Büyüka: Yeni Sezonda Tuncay Şanlı Fenerbahçe'ye Dönüyor - Son Dakika

Şansal Büyüka: Yeni Sezonda Tuncay Şanlı Fenerbahçe'ye Dönüyor

3 yıl önce

Gazeteci Şansal Büyüka, beIN Sports'taki yayında "Gelecek sezon Tuncay Fenerbahçe'ye dönüyor. Aykut Kocaman'la birlikte çalışacaklar." dedi.

Şansal Büyüka: Yeni Sezonda Tuncay Şanlı Fenerbahçe'ye Dönüyor, System.String[]

Yeni sezonda Tuncay Şanlı'nın Fenerbahçe'ye döneceği iddia edildi. Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Antalyaspor'a yenildiği Spor Toto Süper Lig maçı bitiminde yayıncı kuruluş beİN Sports'ta Şansal Büyüka, önemli bir iddaa ortaya attı.

"TUNCAY ŞANLI, FENERBAHÇE'YE DÖNÜYOR"

Fenerbahçe tarihinde önemli bir yeri olan ve sarı-lacivertli taraftarların gönlünde taht kuran Tuncay Şanlı'nın gelecek sezon sarı-lacivertli camiada aktif bir görev alacağı iddia edildi.

"AYKUT KOCAMAN'LA ÇALIŞACAKLAR"

Kısa bir süre Sakaryaspor'da teknik direktörlük görevi yapan Tuncay Şanlı'nın, Aykut Kocaman ile birlikte gelecek sezon Fenerbahçe için çalışacağı belirtildi.

Canlı yayın sırasında Şansal Büyüka "Tuncay Şanlı, Aykut Kocaman'a yardımcı olacak diye laflar dolaşıyor. Aykut Kocaman, bana göre Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü oldu." ifadelerini kullandı.

Şansal Büyüka: Yeni Sezonda Tuncay Şanlı Fenerbahçe'ye Dönüyor
Kaynak: Sporvadisi.com

Haber Yayın Tarihi: 13.05.2017 10:30 

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Kırıkkale'de alternatif ilaç kör etti iddiasında hasta sayısı 36'ya yükseldi

Son Dakika Haberleri