Fenerbahçe Beko, Melih Mahmutoğlu ile Nikah Tazeledi - Son Dakika

Fenerbahçe Beko, Melih Mahmutoğlu ile Nikah Tazeledi

9 ay önce

Fenerbahçe Beko, takım kaptanı Melih Mahmutoğlu'nun sözleşmesini 3 yıl uzattı.

Fenerbahçe Beko, Melih Mahmutoğlu ile Nikah Tazeledi, System.String[]

Fenerbahçe Kulübü, Melih Mahmutoğlu'nun 2021-2022 sezonunun sonuna kadar sarı lacivertli formayı terleteceğini açıkladı. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, önümüzdeki sezonların kadro planlaması üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda yapılan anlaşma kapsamında ekibimiz, takım kaptanı Melih Mahmutoğlu'nun sözleşmesini üç yıl daha uzatmıştır. Fenerbahçe formasını 2013-14 sezonundan bu yana başarıyla terleten, 2015-16 sezonundan itibaren de takım kaptanı olarak görev yapan Melih Mahmutoğlu, bu süreçte kazanılan tarihi başarılarda önemli pay sahibi oldu.

"NİCE BÜYÜK BAŞARILAR VE KUPALAR DİLERİZ"

Ekibimizle üst üste beşinci Final-Four tecrübesini yaşayacak olan ve Avrupa şampiyonluğu da dahil olmak üzere elde edilen büyük başarılarda önemli payı bulunan Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe Beko formasını 2021-2022 sezonunun sonuna dek giymeye devam edecektir. Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve sporcumuz için hayırlı olmasını diler, Melih Mahmutoğlu'na Fenerbahçe Beko forması altında nice büyük başarılar ve kupalar dileriz."

Haber Yayın Tarihi: 30.04.2019 04:59 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Süpermarket zinciri olan Sainsbury's, yüzlerce kişiyi işten çıkaracak
Halep'te oğlunun cansız bedeninin parçalarını toplayan anne yürek burktu Gümüşhane'de özel bir yurda kesilen 32 bin liralık doğal gaz faturası mahkemelik oldu

Son Dakika Haberleri