Son Dakika Haberleri: Tractor Sazi, Fenerbahçe'nin istediği Hatem Ben Arfa'ya teklifte bulundu!

Tractor Sazi, Fenerbahçe'nin istediği Hatem Ben Arfa'ya teklifte bulundu!

2 ay önce

İtalyanlar, Mustafa Denizli'nin teknik direktörlüğünü yaptığı Tractor Sazi'nin, Hatem Ben Arfa'ya yıllık 1,8 milyon euro önerdiğini yazdı. Yaz transfer döneminde yıldız oyuncu ile Fenerbahçe de ilgilenmişti.

Rennes ile sözleşmesi bittikten sonra kendisine bir türlü kulüp bulamayan 32 yaşındaki Fransız futbolcu Hatem Ben Arfa'nın adı, geçtiğimiz yaz uzunca bir süre Fenerbahçe'nin transfer gündemini meşgul etmişti. Halen boşta olan 32 yaşındaki 10 numarayla ilgili İtalya'dan gelen son haberse bomba etkisi yarattı.

BONSERVİSİ ELİNDE

Çizme'de yayım yapan Tutto Mercato Web adlı internet sitesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde Mustafa Denizli'nin çalıştırdığı İran kulübü Tractor Sazi'nin bonservisi elinde olan dünyaca ünlü oyuncuya yıllık 1.8 milyon euro önerdiğini yazdı. Ben Arfa'nın bu teklife nasıl bir cevap vereceği ise büyük merak konusu.

Tractor Sazi, Fenerbahçe'nin istediği Hatem Ben Arfa'ya teklifte bulundu!
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 06.10.2019 01:36 

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Adana'da süt sağma makinesiyle sahte rakı üretimi: 2 kişi gözaltına alındı Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir