Son Dakika Haberleri: Fenomen Reynmen, ilk konserinden 180 bin TL kazandı

Fenomen Reynmen, ilk konserinden 180 bin TL kazandı

30 gün önce

İlk konserini İzmir'de düzenleyen ve 20 şarkı söyleyen sosyal medya fenomeni Reynmen, birçok ünlü ismi sollayarak bir saatte 180 bin TL kazandı.

İlk şarkısı Derdim Olsun ile 237 milyon, yeni şarkısı Ela ile de 123 milyon izlenmeye ulaşan sosyal medya fenomeni Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, ilk konserini İzmir Çeşme'de düzenlendi. 2 şarkısı ve 3 düeti olan Reynmen, bir saatlik konserinde 180 bin TL kazandı.

ŞARKI BAŞINA 9 BİN TL

İlk konserini veren ve büyük bir hayran kitlesiyle buluşan Reynmen, konserinde 20 şarkı söyledi. Şarkı başına 9 bin TL alan Reynmen toplamda 180 bin TL kazandı. Reymen'in repertuarında Ahmet Kaya'dan eserler ve annesinin sevdiği türküler de vardı.

LOCA FİYATI 30 BİN TL

Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Reynmen'in konser alanındaki localar 30 bin TL, ayakta biletler ise 2 bin ile 2,500 TL arasında alıcı buldu. Ünlü YouTuber önümüzdeki günlerde ikinci konserini de verecek.

ÜNLÜ İSİMLERİ GEÇTİ

Öte yandan Çeşme'deki mekanlarda sahneye çıkan Gülşen 80 bin TL, Berkay 70 bin TL ve Defne Samyeli ise 60 bin TL kazanıyor.

Fenomen Reynmen, ilk konserinden 180 bin TL kazandı
Haber Yayın Tarihi: 18.08.2019 11:50 

YORUMLAR


Editörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş'taki konseri, sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine iptal edildi